czwartek, 25 lipiec 2024
Rusza konkurs Panasonic 3D Challenge!

Panasonic3DChallenge----080Rozpoczyna się ogólnopolski konkurs Panasonic 3D Challenge skierowany do młodych osób, w szczególności studentów i absolwentów szkół artystycznych, którzy chcą zaistnieć w świecie grafiki komputerowej.
Firma Panasonic postanowiła wesprzeć utalentowanych grafików, tworzących dzieła na światowym poziomie, nowoczesne i z wyobraźnią. …

Rusza konkurs Panasonic 3D Challenge!

Panasonic3DChallenge----200Rozpoczyna się ogólnopolski konkurs Panasonic 3D Challenge skierowany do młodych osób, w szczególności studentów i absolwentów szkół artystycznych, którzy chcą zaistnieć w świecie grafiki komputerowej.

Firma Panasonic postanowiła wesprzeć utalentowanych grafików, tworzących dzieła na światowym poziomie, nowoczesne i z wyobraźnią.  
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie http://www.panasonic3dchallenge.pl/ i umieścić tam swoje prace, statyczne grafiki stworzone w technice stereo3D.

Warunkiem przyjęcia prac jest wykonanie projektów w technice stereo3D na temat Ideas for life i umieszczenie ich w terminie do 31 lipca 2010 roku na stronie konkursowej. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest firma Panasonic, pionier technologii 3D w Polsce, któremu przewodzi hasło Ideas for life, prezentujące zaangażowanie firmy w tworzenie innowacyjnych produktów, oraz najlepszych rozwiązań dla ich klientów.

Dla twórców najlepszych prac, które zostaną wyłonione przez członków jury, przewidziana została nagroda główna - zestaw kina domowego 3D marki Panasonic (telewizor Panasonic Viera TX-P50VT20 oraz odtwarzacz Blu – Ray DMP-BDT300) oraz wyróżnienie (zestaw kina domowego Blu-Ray SC-BT205). Dodatkowo organizator ufundował nagrodę społeczności, przyznaną przez internautów, którzy w trakcie trwania konkursu oddadzą swój głos na najlepszą ich zdaniem pracę oraz 5 aparatów cyfrowych (Lumix DMC-F3) za najciekawsze komentarze do zgłoszonych prac dla głosujących.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.panasonic3dchallenge.pl/.